Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Poręba-Kocęby – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 195 000 zł179 m² 6 675,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny 179m2 z garażem na 2 auta 'budowany dla siebie'. Położony pod Wyszkowem w ciekawej i spokojnej miejscowości Poręba-Kocęby w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Nowy Jadów(Poręba-Kocęby + 23 km)

2 999 000 zł237,34 m² 12 635,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przestronny, elegancki dom w Nowym Jadowie - Twój azyl blisko natury, z szybkim dojazdem do Warszawy. Dom zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie - gotowy do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Nadnarwiańska

Nowy Lubiel(Poręba-Kocęby + 21 km)

260 000 zł66,56 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:684 m²

Do sprzedaży: dom rekreacji indywidualnej wybudowany w technologii drewnianej, parterowy o powierzchni zabudowy 66,56 m2, użytkowa 49 m2, gotowy do zamieszkania, nie wymagający żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wólka-Wojciechówek(Poręba-Kocęby + 23 km)

1 280 000 zł195 m² 6 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

[English description below] Na sprzedaż dom nad Narwią będący idealnym miejscem odpoczynku i przystanią do pracy zdalnej. W domu najmocniejszy internet do pracy zdalnej Piękny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Leszczydół-Nowiny(Poręba-Kocęby + 17 km)

2 650 000 zł247,63 m² 10 701,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowoczesny i komfortowy dom parterowy na sprzedaż - Leszczydół-Nowiny Powierzchnia domu: 247,63 m | Powierzchnia działki: 1600 m Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Białebłoto-Kobyla

Białebłoto-Kobyla(Poręba-Kocęby + 6 km)

811 000 zł119 m² 9 128,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy na działce 1000 m2. Zapraszam na prezentację domu po uprzednim ustaleniu dogodnego terminu. Nieruchomość dostępna po akcie notarialnym. Prezentuję na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Wiejska

Sadowne(Poręba-Kocęby + 13 km)

1 499 000 zł87,16 m² 17 198,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 719 m²

Dom z dużym ogrodem w sielskim klimacie .Działka o powierzchni 7719m2 daje nieograniczone możliwości aranżacji - możesz stworzyć tu swój wymarzony ogród. Oferuję na sprzedaż dom 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Sadowa

Komorowo(Poręba-Kocęby + 19 km)

599 000 zł164,42 m² 3 643,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Jeśli szukasz nowoczesnego domu z charakterem, który łączy przestrzeń, funkcjonalność i spokojną lokalizację blisko miasta, ta oferta zasługuje na szczególną uwagę. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wyszków(Poręba-Kocęby + 19 km)

990 000 zł370 m² 2 676 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:324 m²

Do sprzedaży; budynek mieszkalno-usługowy wybudowany w 1995 roku z gazobetonu. Budynek składa się z części usługowej na parterze oraz części mieszkalnej na piętrze i poddasza.